Yhteystiedot

Rehtori Veli-Matti Oinas 040 752 9678, veli-matti.oinas@rovaniemi.fi

Apulaisrehtori Riitta Anetjärvi, riittae.anetjarvi@rovaniemi.fi

Apulaisrehtori Ari Katajamäki 050 364 1657, ari.katajamaki@rovaniemi.fi

Koulusihteeri Raili Hiltunen 016 322 2038 / 050 596 7529, raili.hiltunen@rovaniemi.fi

Terveydenhoitaja Hanna Ollila 016 322 4639, hanna.ollila@rovaniemi.fi

Kuraattori Savanna Paulin 040 720 1536, yhteydenotot Wilman kautta.

Erityisopettaja Johanna Lahti, johanna.lahti@rovaniemi.fi

Erityisopettaja Miisa Jylhä, 050 573 2721, miisa.jylha@rovaniemi.fi

Erityisopettaja Domna Vainio, 040 657 5754, domna.vainio@rovaniemi.fi

Erityisopettaja Marjo Romakkaniemi, 050 571 5978, marjo.romakkaniemi@rovaniemi.fi

Henkilökunta pääkoululla 040 194 3300

Henkilökunta Kairatien yksikössä 040 672 1316

Kouluravintola Keltakankaan yksikössä, 040 482 5325

Kouluravintola Ketunleipä Kairatien yksikössä, Mervi Hiltunen, 040 352 5417