Yhteystiedot

Rehtori Petri Mäkelä 040 752 9678, petri.makela@rovaniemi.fi

Apulaisrehtori Ari Katajamäki 050 364 1657, ari.katajamaki@rovaniemi.fi

Koulusihteeri Raili Hiltunen 016 322 2038 / 050 596 7529, raili.hiltunen@rovaniemi.fi

Terveydenhoitaja Riikka Pahkala 016 322 4639, riikka.pahkala@rovaniemi.fi

Kuraattori Armi Lehto 040 849 9347, armi.lehto@rovaniemi.fi

Erityisopettaja Katri Piippo-Näätänen, 1-luokat ja 3CD, 050 575 5829, katri.piippo-naatanen@rovaniemi.fi

Erityisopettaja Miisa Jylhä, 2-luokat ja 3AB, 050 573 2721, miisa.jylha@rovaniemi.fi

Erityisopettaja Domna Vainio, 4-luokat ja 5AD, 040 657 5754, domna.vainio@rovaniemi.fi

Erityisopettaja Marjo Romakkaniemi, 5BC ja 6-luokat, 050 571 5978, marjo.romakkaniemi@rovaniemi.fi

Henkilökunta pääkoululla 040 194 3300

Henkilökunta Kairatien yksikössä 040 672 1316

Kouluravintola Töpinä Ylikylän yksikössä, Timo Korkalainen 040 482 5325

Kouluravintola Ketunleipä Kairatien yksikössä, Mervi Hiltunen, 040 352 5417